Väljakutse kampaania tingimused

 • Kampaania kestus
  Väljakutse kestab 1. juunist 31. augustini 2021.
 • Osalemise tingimused
  1. Mängi Tactic Mölkky originaalmängu.
  2. Lisa EMKL Facebooki lehe postituse alla kommentaar, mis sisaldab fotot Sinu Mölkky mängust koos mängijate ja õueminutite arvuga. Tagi kommentaaris vähemalt 1 sõber, kellega soovid Mölkkyt mängida. Iga erineva mängu kohta tehtud postitus suurendab võiduvõimalusi.
 • Auhinnaloosimised
  👉Iga nädala kokkuvõttev loos toimub uue nädala esmaspäeval. Võitjatest antakse teada EMKL Facebooki lehel. Võitjatega võetakse auhindade kättesaamise osas ühendust 10 tööpäeva jooksul.
  👉 Osaleja võib teha iga erineva mängu kohta uue postituse, mis on pilet iganädalasele loosimisele ja suurendab võiduvõimalusi.
  👉 Loosimiseks koostakse EMKL ja Insplay töötajatest vähemalt 2-liikmeline komisjon, kelle poolt valitakse väljakutse tingimused täitnud osalejate Facebooki postituste hulgast juhuslikkuse põhimõttel auhindade võitjad. Loosimises ei saa osaleda EMKL juhatuse liikmed ega Rekato OÜ töötajad.
 • Andmete kogumine
  Kampaanias osaleja annab õiguse oma postitatud foto ja kontaktandmete kasutamiseks väljakutse korraldajale Eesti Mölkky Klubide Liit ning tema partneritele.

Korduma kippuvad küsimused (KKK)

Ehk on teie seltskonnas keegi Facebooki konto omanik, kes saab sel juhul väljakutses osalemiseks ise foto ja vajaliku info postitada.

Eesti Mölkky Klubide Liit

Mölkky - mäng, mis loob meeleolu!

Mölkky lapsed Mölkky järv Mölkky asfaldil Mölkky pere Mölkky murul Mölkky rannas